Jesteśmy polskim dostawcą nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych dla przetwórstwa żywic poliestrowych, epoksydowych i winyloestrowych, włókien szklanych oraz silikonów. Działamy na rynku od roku 1991 i cały czas tworzymy i zaopatrujemy naszych Klientów w wysokiej jakości produkty i usługi. Mamy kompetentny i doświadczony Zarząd, pracujący z nami od początku istnienia.

 

Nowoczesne centrum dystrybucyjno-logistyczne, doświadczony zespół serwisu technicznego, sprawnie działający Dział Obsługi Klienta i Sprzedaży, są w stanie zaspokoić wszelkie Państwa oczekiwania nie tylko w zakresie dostawy szerokiego asortymentu produktów, ale też szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia.

 

Nasz serwis techniczno-technologiczny zapewnia innowacyjne i profesjonalne doradztwo w doborze surowców i technologii, budowie form na bazie żywic oraz przetwórstwie dostarczanych przez nas materiałów. Pomagamy także w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych.   

 

Posiadamy własną mieszalnię kolorowych żelkotów poliestrowych, jesteśmy w stanie przygotować żądany kolor nawet w ciągu 15 minut.

 

Surowce przez nas rozprowadzane dostarczane są przez największych krajowych
i światowych producentów: Ashland, Akzo Nobel, Krosno-Krosglass, Grupa Ciech, 3M, Silikony Polskie.

Współpracujemy z czołowymi firmami spedycyjnymi – Raben, Schenker. DHL,

 

Nasi Klienci pracują w przemyśle motoryzacyjnym, jachtowym, spożywczym, branży budowlanej, produkują armaturę sanitarną oraz sztukaterie, są artystami. Wszystkie te produkty są dookoła nas jako kadłuby łodzi, zderzaki i spoilery samochodów, posadzki, siedzenia w autobusach i na stadionach, owiewki motocyklowe, zbiorniki, parapety, ozdobne blaty i odlewy, umywalki, zlewozmywaki i sztukaterie.